Gdzie szukać sprawdzonych informacji, odnośnie zarządzania zasobami ludzkimi?

Internet jest wynalazkiem, który zrewolucjonizował znany nam świat, niezależnie czy jesteś z dużych miast jak Warszawa, czy Wrocław, czy z małych – masz taki sam dostęp do rynku. Wiedza setek tysięcy pokoleń jest dostępna teraz dla każdego człowieka na pstryknięcie palcami. Fizyka kwantowa, konstrukcja silników samolotowych, zasady działania elektrowni atomowych. W sieci możesz znaleźć wszystko czego dusza zapragnie. Niestety czasami pomimo tego, że Internet zapewnia dostęp do wszelkiej wiedzy, większość użytkowników używa go np. do oglądania śmiesznych kotów. World Wide Web jest tak ogromna, że trudno się tutaj nie zgubić i tutaj dochodzimy do meritum – gdzie szukać wartościowych informacji jeśli chodzi o branże human resources? Jak znaleźć wartościowy hr portal, na którym odnajdziemy to, czego akurat potrzebujemy?

Welcom to the Internet. I’ll be Your Guide

Cytując popularnego mema, kiedy poszukujemy konkretnego rodzaju stron, zaczerpnąć wiedzy o tym jakie portale cieszą się najlepszą renomą, w tym wypadku chcemy, żeby był to portal o HR. W naszych poszukiwaniach możemy oczywiście zdać się na wujka Google. Im wyżej pozycjonowana jest dana strona czy portal, tym częściej jest on odwiedzany. Ale czy aby na pewno, często odwiedzany, oznacza wartościowy?
Dlatego by dopełnić poszukiwania warto jest odwiedzić forum o branży HR. Tam na pewno znajdziemy informacje, który hr portal będzie najbardziej wartościowy i odpowiedni. A jest ich od groma.

Branża human resources jest stosunkowo nowa, dlatego dzięki temu informacje na najlepszych portalach są świeże i rzetelne. Jako przykładowy Hr portal można podać hrstandart. pl, który szczyci się, że jest największym i pierwszym w Polsce portalem poświęconym zarządzaniu zasobami ludzkimi. Znajdziemy na nim ciekawe artykuły odnoszące się do branży hr, filmiki wideo, zaproszenia na przeróżne warsztaty oraz kursy i szkolenia. Jeśli potrzebny Ci jest solidny i porządny Hr portal to hrstandart. pl jest właśnie dla Ciebie.

Oczywiście nie jest to jedyny portal poświęcony tej branży. Jeśli nie straszny Ci język angielski, to na anglojęzycznych portali jest znacznie więcej. Wiadome, że jest na nim sporo specjalistycznego słownictwa ale w końcu człowiek powinien uczyć się całe życie. Zachęcam do takiego przeglądania zagranicznych portali, ponieważ mocno ulepsza to nasze zdolności językowe, tak ważne i przydatne w tejże branży.
Dlatego nie bójcie się szukać i odkrywać – pamiętajcie, że do odważnych świat należy!

 

You may also like...