Kredyt we frankach – adwokat, pozew zbiorowy, frank szwajcarski

Spłata kredytu to duże obciążenie finansowe. W szczególnie trudnej sytuacji znajdują się posiadacze zobowiązania we frankach szwajcarskich, którzy obecnie muszą sobie radzić ze spłatą bardzo wysokich rat.

Jeszcze kilka lat temu kredyt we frankach był bardzo popularnym rozwiązaniem, ze względu na kurs tej waluty. Niestety kurs ten uległ bardzo dużej zmianie, co spowodowało drastyczny wzrost rat. Z tego powodu tak zwani frankowicze znaleźli się w wyjątkowo niekorzystnej sytuacji finansowej. Jednym z rozwiązań, z którego można skorzystać, jest pozew zbiorowy frank szwajcarski. Taki pozew pozwala na zmniejszenie kosztów postępowania sądowego i daje szansę na dochodzenie swoich spraw w starciu z bankiem, który dysponuje pomocą doskonałych prawników.

Dobry adwokat może przeanalizować treść wszystkich dokumentów kredytowych i znaleźć znajdujące się w nich klauzule niedozwolone. Inną podstawą takiego pozwu często stają się także niedozwolone praktyki banku. Wybór odpowiedniej strategii walki z bankiem będzie zależał od konkretnego przypadku i powinien być dokonany przez prawników, którzy specjalizują się w takich sprawach.

You may also like...